Największa inwestycja Centrum Targowe Ptak

– System za pomocą sygnalizacji świetlnej informuje on kierowcę o tym, że zwolniło się miejce i kieruje samochody do ramp. – informuje w rozmowie z Retailnet.pl Karolina Steckiewicz z firmy Reveal Systems. Podobny system, o nazwie Auto-Track, stosowany jest na terenie wielopoziomowych parkingów obiektów handlowych. Ułatwia klientom zlokalizowanie wolnego miejsca na parkingu i usprawnia ruch. W Kompani Piwowarskiej z kolei zainstalowano czujniki parkingowe nad miejscem postojowym dla ciężarówek. Przy rampach znajdują się wyświetlacze informujące o aktualnym statusie każdego miejsca. System zainstalowano w połowie grudnia 2011 roku.

Firma Reveal specjalizuje się w technologiach zarządzania wydajnością. Wśród nich: system liczenia klientów – Fast Track, system parkingowy Auto-Track, Cash-Track – moduł zbierający dane dotyczące transakcji oraz Staff-Track – narzędzie kontrolujące czas pracy, system zarządzający kolejkami Queue-Track oraz system raportujący Asset-Track.

Na polskim rynku Reveal pojawił się w 2003 roku. Do tej pory swoje rozwiązania wprowadził m.in. w sieci sklepów Kakadu, w Złotych Tarasach, Galerii Mokotów, Starym Browarze, Bonarka City Centre, Silesia City Centre, centrach M1, europejskich centrach Fashion House i w wielu innych.