NFI Octava nie wybuduje galerii w Wałbrzychu

Restauracja Pizza Dominium w Toruń Plaza ma 120 mkw. powierzchni na której znajduje się 15 stolików przeznaczonych łącznie dla 46 gości. Lokal położony jest w części rozrywkowej toruńskiego centrum handlowego. W okolicy Pizzy Dominium docelowo, w ramach tzw. food courtu, będzie funkcjonowało jeszcze siedem lokali gastronomicznych. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się ponadto ośmiosalowe kino Cinema City, centrum rozrywki Fantazy Park oraz duże centrum fitness.

W ciągu 18 lat działalności spółka Dominium S.A. otworzyła ponad 60 własnych restauracji na terenie całej Polski oraz poza granicami kraju. W ostatnich latach firma rozpoczęła także ekspansję zagraniczną. Pizzerie Dominium znajdują się w Rumunii oraz na Litwie.

Dominium SA. jest właścicielem sieci pizzerii Dominium Pizza. Założycielem spółki w kwietniu 1993 roku był Tomasz Plebaniak, obecnie Prezes Zarządu Dominium SA. W 2001 roku spółkę przekształcono w sieć restauracji typu casual dining. Sieć Dominium Pizza liczy obecnie 64 restauracji, w tym 5 poza granicami kraju.