Nowy lokal seci Pizza Dominium

Przypomnijmy, w opublikowanym niedawno rankingu Rzeczpospolitej pierwszą lokatę w kategorii Odzież i Obuwie zajęła marka Reserved, a kolejne miejsca należą do marek: Wólczanka, Gatta, Bytom, Diverse, Atlantic, Vistula, Ryłko, Gino Rossi oraz Wojas. Top Secret zajął 14. miejsce, a Troll, czyli inny należący do firmy Redan brand, uplasował się na 20. miejscu.

– Cieszy nas wzrost wartości flagowej marki w portfelu Redan oraz wzrost mocy również marki Troll, która jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych polskich brandów. Oznacza to, że realizowane przez nas działania wizerunkowe, marketingowe i ciągła praca nad produktem przynoszą pożądane efekty – powiedział Michał Kałużyński, wiceprezes Redan S.A., właściciela marek Top Secret, Troll i Drywash.

Redan SA jest operatorem znanych detalicznych marek odzieżowych: Top Secret i Troll
oraz sieci sklepów Textilmarket. Spółka funkcjonuje w ramach Grupy Kapitałowej, która zajmuje się projektowaniem, marketingiem oraz dystrybucją odzieży. Redan zleca swoją produkcję fabrykom
w Polsce, Chinach, Indiach Turcji, Korei i Bangladeszu. W Polsce grupa kapitałowa zatrudnia ponad półtora tysiąca osób. Sprzedaż jest prowadzona w 4 sieciach detalicznych: Top Secret, Top Secret&Friends, Troll oraz Textilmarket liczących ponad 400 sklepów. Redan powstał w 1995 roku,
a w 2003 roku akcje Spółki zostały dopuszczone do publicznego obrotu na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Centrala Spółki znajduje się w Łodzi.