Big Star poszukuje partnerów biznesowych

W 2011 roku w ramach platformy dla handlu detalicznego Czerwona Torebka zostało otwartych pięć obiektów handlowych. Pierwszy w lipcu na terenie Żor (woj. śląskie), kolejne w czwartym kwartale 2011 roku w Dębicy (woj. podkarpackie), Świebodzicach (woj. dolnośląskie), Słupsku (woj. pomorskie) i Słupcy (woj. wielkopolskie). Rok 2011 był debiutem naszej koncepcji handlowej i uważam go za udany. Najważniejsze było pozyskanie zaufania najemców i to nam się udało. W minionym roku podpisaliśmy ponad 200 umów z przedstawicielami różnorodnych branż, zarówno firm regionalnych jak i ogólnopolskich. Korzystając z prowadzonej przez nas ekspansji chcą w ramach naszej platformy rozwijać swój biznes na terenie całego kraju.

Obecnie w różnej fazie realizacji znajduje się przeszło 70 obiektów na terenie całego kraju. Trwa ich komercjalizacja. Jest to jednak liczba, która rośnie sukcesywnie wraz z pozyskiwaniem kolejnych lokalizacji pod obiekty w ramach platformy. W ciągu dziesięciu lat na terenie całego kraju planujemy otworzyć do 2.000 obiektów handlowych.

W 2012 roku planujemy otwarcia obiektów handlowych zarówno na terenie dużych miast, takich jak Warszawa, Szczecin, Kraków czy Poznań, jak i na terenie małych miejscowości, liczących kilka tysięcy mieszkańców (Hajnówka, Tuchola, Łęczna, Sianów).