I.Kazimierczyk, prezes zarządu spółki Czerwona Torebka

Centrum Handlowe Józefosław znajduje się w Józefosławiu przy ulicy Geodetów i działa od września 2011 roku. Wśród najemców obiektu są: A.Blikle Cukiernia, ado-art, Anna Tosca Jubiler, CCC, Centrum Podróży, Comptoir de famille, Cosmedica, KIDS-STORY, La mode Butik, Mazovia Bank Spółdzielczy, Optyk Tondryk, Oganic Farma Zdrowia, Pepco, Piotr i Paweł, Prosfera, Rossmann, Socci, Tabak Polska, Tea&More, Techno-Dry, Urwiski.

Od grudnia 2011 roku. działa też nowy serwis internetowy CH Józefosław. – Chcemy, aby goście naszej witryny łatwo i szybko dowiadywali się o tym, co dzisiaj dzieje się w naszym centrum, jakie mamy dla nich oferty specjalne i niespodzianki. Myślę, że strona pasuje do naszego centrum – jest przyjazna i funkcjonalna – mówi Anna Ceballo Przedstawiciel Najemców CH Józefosław.

ebfonds Development Sp. z o.o. należy do grupy spółek Elbfonds z siedzibą w Hamburgu. Na rynku polskim fundusz działa od kilku lat inwestując w obiekty handlowe na etapie deweloperskim. Fundusz zrealizował już kilka mniejszych projektów w Polsce o łącznej powierzchni najmu 20 tysięcy metrów kwadratowych. Dotychczas Grupa Elbfonds zainwestowała w Polsce 80 mln euro. W najbliższym czasie planuje wydać jeszcze około 20 mln euro.