Spółka jest właścicielem m.in. sieci sklepów CCC

W konferencji inaugurującej komercjalizację projektu udział potwierdziło ponad 60 przedstawicieli managementu sieci handlowych odpowiedzialnych za rozwój, m.in. kluczowych marketów spożywczych, sieci RTV/AGD, drogerii, aptek oraz markowych sklepów odzieżowych. W spotkaniu nie zabrakło także grona lokalnych franczyzobiorców zainteresowanych prezentowaną inwestycją oraz władz miasta i powiatu chrzanowskiego. Wśród gości Adept Investment byli także przedstawiciele zachodnich funduszy inwestycyjnych, którzy ze względu na wyjątkową lokalizację projektu jak i potencjał inwestycji wyrazili zainteresowanie szczegółami dotyczącymi Kasztelanii już na etapie rozpoczęcia komercjalizacji. Gospodarz konferencji, prezes zarządu Adept Investment, Michał Oziębała przedstawił założenia inwestycji oraz zespół, który jest odpowiedzialny za architekturę, komercjalizację i marketing projektu. Szczególnie zwrócił uwagę, iż Kasztelania to połączenie galerii handlowej i parku handlowego pożądanego dziś konceptu handlowego, odpowiadającego na zapotrzebowanie miasta i regionu Chrzanowa.

Kasztelania City Centre będzie dysonowała powierzchnią 18 tysięcy metrów kwadratowych oraz parkingiem na 345 miejsc. Projekt przewiduje budowę ponad 50 lokali handlowych, w tym 4 sklepy wielkopowierzchniowe oraz market spożywczy o powierzchni 4 tys. mkw., sklep rtv/agd o powierzchni 2 tys. mkw. oraz restaurację typu driver thru. Otwarcie obiektu zaplanowano na IV kwarta 2013 roku. Osobą wyznaczoną do komercjalizacji inwestycji z ramienia Adept Investment jest Barbara Mastalerz.

Inwestorem i generalnym wykonawcą obiektu jest Invest Media Sp. z o. o. Inwestor i deweloper świadczy usługi w zakresie realizacji inwestycji budowlanych: obiektów komercyjnych i handlowych, działając na zasadach inwestora zastępczego lub generalnego wykonawcy.

Partnerem inwestycji i agentem ds. komercjalizacji jest Adept Investment Sp. z o.o. Firma specjalizuje się w sektorze nieruchomości komercyjnych, wspierając oraz realizując procesy inwestycyjne od momentu pozyskania i przygotowania gruntów pod inwestycje po uzyskanie finansowania, projektowanie, budowę i komercjalizację centrów handlowych.