Galeria Tęcza będzie sprzedana później niż zapowiadano

 W Polsce Rossmann jest liderem w branży, posiada sieć placówek samoobsługowych zlokalizowanych w całym kraju. W chwili obecnej sieć liczy ponad 600 sklepów w 270 miastach w Polsce. Rossmann w Galerii BATORY będzie pierwszym sklepem tej marki otwartym w Giżycku. Lokal drogerii Rossmann o powierzchni ok. 344 m2 usytuowany będzie na parterze Galerii.

W chwili obecnej negocjujemy kolejne umowy – mówi Anna Głodowska, Menedżer ds. Projektów w firmie Pomorze Inwestment Sp. z o.o. – odpowiedzialna za komercjalizację Galerii BATORY. Obecnie na miejscu trwają prace budowlane, których celem jest przebudowa i remont obiektu. Otwarcie Galerii BATORY planowane jest na II kwartał 2012 roku.

Grupa kapitałowa Pomorze Inwestment działa na rynku nieruchomości od 2004 roku. W skład grupy kapitałowej  wchodzą: Centrum Handlowe Batory S.A. – właściciel Centrum Handlowego BATORY w Gdyni, Batory Development Sp. z o.o. – właściciel Parku Handlowego BATORY w Bydgoszczy oraz Batory Giżycko Sp. z o.o. – właściciel Galerii BATORY w Giżycku

Galeria BATORY to ok. 3 000 m2 nowoczesnej powierzchni handlowej zlokalizowanej w ścisłym centrum Giżycka. Obiekt mieści się przy  ulicy Warszawskiej, głównej ulicy handlowej Giżycka oraz w sąsiedztwie EKOMARINY – największego portu pasażerskiego i jachtowego na Mazurach.