Spółka posiada sieć ponad 130 sklepów z obuwiem

Marka ma się wyróżniać ofertą asortymentu cukierniczego oraz wyboru kaw, z możliwością spożycia na miejscu lub na wynos.

Sieć obecnie posiada dwa lokale, które znajdują się w obiektach Czerwona Torebka w Żorach oraz w Dębicy. W planach jest otwarcie kolejnych kawiarni w Poznaniu, Braniewie, Giżycku, Szczytnie oraz Tarnowskich Górach.

Koncept zakłada połączenie funkcji cukierni z kawiarnią oraz konkurencyjne ceny produktów. Celem przedsięwzięcia jest budowa największej w Europie sieci barów kawiarnianych, poszerzonych o funkcję cukierni.

Otwarcie każdego lokalu sieci Małpka Cafe ma być poprzedzone kampanią reklamową na terenie miasta. Dla klientów w lokalach organizowane będą mini eventy połączone z promocją produktów. O otwarciu kawiarni w każdym mieście mieszkańców poinformują również lokalne media, w których zamieszczane będą reklamy i komunikaty na temat oferty lokalu.

Otwarcie pierwszego lokalu w Polsce odbyło się w Żorach 29 czerwca 2011 r. w pasażu Czerwona Torebka przy ulicy Bankowej. Drugi lokal sieci otwarto 22 października 2011 w Dębicy.