Małpka Cafe: będą nowe lokale

Kompleks ma powstać na działce o powierzchni 80 tysięcy metrów kwadratowych. W ramach inwestycji powstaną trzy niezależne obiekty: supermarket, galeria handlowa mająca ponad 8 tys. mkw. oraz pawilony handlowe. Budowa, zgodnie z zapowiedziami inwestora rozpocznie się w I kw. 2012 i będzie trwać około 18 miesięcy. W ramach projektu znajdzie się także parking na ponad 900 samochodów.

Inwestorem jest UBM Polska sp. z o.o., która powstała w 1869 i działa w branży budowlanej i deweloperskiej. Aktualne portfolio austriackiej Grupy UBM stanowi kilkadziesiąt inwestycji w różnych częściach Europy. Realizowane inwestycje to między innymi obiekty użyteczności publicznej, hotele, centra handlowe, budynki mieszkalne, biurowce, rewitalizacje zabytków. Obecnie firma skupia swą uwagę na krajach Europy Środkowej i Wschodniej. Firma działa niemal we wszystkich krajach Starego Kontynentu i planuje również ekspansję na kolejne rynki.

Na polskim rynku firma działa od 1993 roku, z sukcesem projektując i realizując duże i prestiżowe projekty. Spółki z grupy UBM zajmują się działalnością deweloperską, projektową, budowlaną oraz facility management. Świadczone przez nie usługi obejmują wszystkie fazy opracowywania projektu, włącznie ze sprzedażą inwestorom instytucjonalnym lub indywidualnym. UBM w Polsce aktywnie działa na rynku nieruchomości komercyjnych, hotelarskich oraz nieruchomości mieszkaniowych. Firma posiada trzy oddziały zlokalizowane w głównych miastach Polski: Warszawie, Krakowie i Wrocławiu.