Spólka posiada salony ze sprzętem komputerowym

NG2, właściciel marki CCC, Boti oraz Quazi otworzy nowy lokal handlowy w Galerii Batory w Giżycku. Salon z obuwiem CCC zajmie powierzchnię około 370 mkw. i zostanie zlokalizowany na pierwszym poziomie galerii.

Lokal w Galerii Batory będzie pierwszym salonem marki CCC w Giżycku. CCC to jeden z największych w tej części Europy producent i dystrybutor obuwia. Oferta firmy zawiera buty damskie, buty męskie, buty dziecięce, młodzieżowe oraz akcesoria.

– W chwili obecnej negocjujemy kolejne umowy z liderami rynku– mówi Anna Głodowska, Menedżer ds. Projektów w firmie Pomorze Inwestment Sp. z o.o. – odpowiedzialna za komercjalizację Galerii Batory.

W Galerii Batory swoje sklepy otworzy ponad 15-cie znanych sieciowych marek. Aktualnie trwają zaawansowane prace budowlane, których celem jest przebudowa i remont obiektu. Otwarcie obiektu planowane jest na II kwartał 2012 roku.

Właścicielem giżyckiej galerii handlowej jest grupa kapitałowa Pomorze Inwestment, która działa na rynku nieruchomości od 2004 roku. W skład grupy wchodzą: Centrum Handlowe Batory S.A. – właściciel Centrum Handlowego Batory w Gdyni, Batory Development Sp. z o.o. – właściciel Parku Handlowego Batory w Bydgoszczy oraz Batory Giżycko Sp. z o.o. – właściciel Galerii Batory w Giżycku.