Elbląg stawia na turystykę

Do grona najemców Fashion House Warszawa, obiektu należącego do Polonia Property Funds, dołączyła ekskluzywna marka modowa Caterina. Propozycja modowa marki będzie oferowana w salonie o powierzchni prawie 100 mkw.

– Caterina to jedna z czołowych polskich marek luksusowych istniejących na naszym rynku już ponad 20 lat. Cieszę się, że w Fashion House Warszawa dostępna jest już świetna jakość i doskonałe wzornictwo Cateriny w naszych – outletowych cenach – mówi Monika Idźkowska, Asset & Leasing Manager, Polonia Property Funds.

Sieć salonów Caterina to obecnie ponad 30 sklepów zlokalizowanych w największych miastach w Polsce. Dla rozwoju sieci sprzedaży wybierane są najlepsze lokalizacje, a szeroka oferta modowa skierowana jest do wymagających klientek. Każdego roku powstają dwie autorskie kolekcje, przygotowywane przez zespół projektantów i stylistów marki. W asortymencie sieci znajdują się także dodatki: torebki, buty, paski i biżuteria.

Centrum outletowe Fashion House w Piasecznie to obiekt, którego powierzchnia najmu wynosi 17 tys. mkw. Znajduje się na niej około 120 sklepów. Parking pomieścić może 1200 aut. Architektonicznie obiekt odwołuje się do warszawskiego Starego Miasta.