Wyniki spowodowane są brakiem zimy

Na terenie centrum handlowego Stary Areszt w Piotrkowie Trybunalskim rozpoczęła działalność restauracja Arresto Banquet Hall. Lokal znajdujący się na trzeciej kondygnacji centrum pomieścić może jednorazowo dwieście osób.

Jest to pierwsza i jedyna restauracja w Piotrkowie dysponująca tak dużą salą bankietową. Arresto swoje usługi cateringowo-gastronomiczne kieruje przede wszystkim do klientów sektora bankietowo – weselnego. Działalność lokalu zainaugurowana została balem sylwestrowym.

– Bardzo się cieszę z obecności restauracji Arresto wśród najemców Starego Aresztu, tym bardziej, że w Piotrkowie brakowało miejsca, w którym można organizować duże imprezy. Jest to dobre uzupełnienie naszej oferty, bo w niedalekiej przyszłości w Starym Areszcie powstanie także centrum ślubne oraz trzygwiazdkowy hotel. Chcemy, aby to centrum stało się miejscem przyjaznym i atrakcyjnym dla mieszkańców Piotrkowa i okolic, a także turystów – mówi Michał Obarzanowski, członek zarządu firmy G2o, inwestora Starego Aresztu.

Stary Areszt to centrum handlowe typu „convenience shopping center”, czyli miejsce szybkich, codziennych zakupów, których się dokonuje po drodze np. z pracy do domu. Oferta handlowa najemców Starego Aresztu to przede wszystkim produkty pierwszej potrzeby, towary codziennego użytku proponowane przez Biedronkę, Ruch, dyskont odzieżowy SNC, Kwiaciarnię i salon Play. Stary Areszt jest obiektem należący do krakowskiego inwestora G2o.

G2o działa głównie na terenie Krakowa i Zakopanego, gdzie realizuje obecnie obiekty biurowe, handlowe i mieszkalne o łącznej powierzchni prawie 30 000 m. kw.