Otwarcie galerii zaplanowano na trzeci kwartał 2013 roku

Obecnie sieć kawiarni Coffeeheaven posiada 86 lokalizacji. Nowe lokalizacje będą się znajdowały zarówno w centrach handlowych, jak i w ciągach komunikacyjnych dużych miast, a także w terminalach podróżnych nowo powstających dworców i lotnisk. – Jesteśmy nastawieni na otwieranie nowych kawiarni wszędzie tam, gdzie oczekują tego nasi klienci. Mamy w związku z tym bardzo ambitne plany rozwoju, w których jedynym ograniczeniem jest tak naprawdę dostęp do najlepszych lokalizacji. Plany na 2012 rok zakładają dalszy dynamiczny rozwój – mówi w rozmowie z Retailnet.pl Dorota Szczerbicka, head of marketing CHI Polska SA.

W zależności od dostępnych lokalizacji przeciętna powierzchnia kawiarni Coffeeheaven wynosi ok. 80-100 mkw. Niektóre z lokali należących do sieci tworzą tzw. wyspy w pasażu galerii handlowych.
Pierwsza kawiarnia coffeeheaven powstała w gdyńskim Centrum Gemini w 2000 r. Obecnie pod szyldem coffeeheaven funkcjonuje 86 placówek zlokalizowanych głównie w centrach oraz galeriach handlowych w kilkunastu miastach Polski. Od lutego 2010 roku coffeeheaven należy do Costa Limited – drugiej pod względem wielkości międzynarodowej marki kawiarni.