Coffeeheaven zapowiada kolejne otwarcia

W styczniu 2012, oferta Fashion House Warszawa, obiektu należącego do Polonia Property Funds, wzbogaciła się o salon polskiej, sieciowej marki bieliźniarskiej – Samanta. W sklepie o powierzchni 50 mkw. bedą dostępne modele bielizny damskiej. Bielizna Samanty dostępna jest w sieci salonów sprzedaży na terenie całej Polski oraz w wybranych salonach poza granicami kraju, m.in. w Wiedniu, Kopenhadze, Moskwie i Salonikach. Sukcesy firmy były wielokrotnie doceniane m.in.: Gazelą Biznesu, Srebrnym Laurem Konsumenta Przeglądu Gospodarczego oraz wyróżnieniem w konkursie dla projektantów organizowanym przez Warszawskie Targi Lingerie.

– Dla klientów Fashion House Warszawa mamy zawsze najlepsze marki w świetnych cenach – mówi Monika Idźkowska, Asset & Leasing Manager, Polonia Property Funds.

Centrum outletowe Fashion House w Piasecznie to obiekt, którego powierzchnia najmu wynosi 17 tys. mkw. Znajduje się na niej około 120 sklepów. Parking pomieścić może 1200 aut. Architektonicznie obiekt odwołuje się do warszawskiego Starego Miasta.