Klub Gravitan poszerza ofertę

P.A.Nova inwestor powstającej w Kędzierzynie Koźlu galerii handlowej Odrzańskie Ogrody poinformował, że prace związane z budową obiektu wkraczają w kolejny etap. Odrzańskie Ogrody to ponad 100 najemców na 22 tys. mkw. powierzchni handlowej oraz kino wieloekranowe. Do dyspozycji przyszłych klientów będzie około 700 miejsc parkingowych. Wśród głównych najemców Odrzańskich Ogrodów są już m.in.: New Yorker (810 mkw.), C&A (1,3 tys. mkw.), sklep elektroniczny MediaExpert (1,7 tys. mkw.), drogeria Rossmann (460 mkw.) oraz kino Helios (1,2 tys. mkw.). Finalizowane są umowy najmu z firmą LPP na marki: Reserved, Cropp Town, House i Mohito (ok. 2,2 tys. mkw.).

– Gotowa jest już konstrukcja drugiego piętra i aktualnie przygotowujemy się do prac związanych z pokryciem dachowym. Planowany termin otwarcia obiektu to konieć września, początek października tego roku – mówi w rozmowie z Retailnet Maciej Mędrek z działu ekspansji P.A.Nova.

Inwestorem obiektu jest firma P.A. Nova. Wśród prowadzonych obiektów spółka ma także Galerię Miodową w Kluczborku oraz centrum w Jaworznie. P.A. Nova Spółka Akcyjna (P.A. Nova) – jednostka dominująca w Grupie kapitałowej – jest firmą oferującą usługi w zakresie kompleksowej realizacji inwestycji budowlanych na terenie całego kraju. Struktura organizacyjna firmy, w skład której wchodzą działy: deweloperski, budowlano -wykonawczy, projektowo architektoniczno urbanistyczny oraz systemów informatycznych, pozwala na realizację i obsługę całości procesu budowlanego. Spółki zależne od PA Nova zostały powołane do realizacji własnych inwestycji deweloperskich – galerii handlowych czy też retail parków i świadczą usługi wynajmu powierzchni komercyjnych.