Rośnie Galeria Mrówka w Ciechanowie

Spółka Adept Investment działająca w sektorze nieruchomości komercyjnych, w czwartym kwartale 2012 roku zaplanowała zakończenie czterech swoich inwestycji. Nowe centra handlowe powstaną w Łasku, Radomsku, Łowiczu i Wieruszowie.

Spółka zainwestuje swój kapitał na zasadzie private equity w projekty o wielkości od 2 do 4 tys. mkw. każda. Centrum Handlowe Łask o powierzchni 4 tys. mkw. będzie miało 8 najemców, wśród nich zaplanowano dyskont spożywczy, salon obuwniczy, RTV/AGD, drogerię oraz dyskont odzieżowy. Centrum Handlowe Łowicz o powierzchni 3,8 tys. mkw. będzie miało 10 lokali. CH Radomsko o powierzchni 2 tys. mkw. około 5 lokali handlowych, wśród najemców jest Supermarket Spar, z kolei CH Wieruszów om powierzchni 3,6 tys. mkw. będzie dysponowało 6 lokalami handlowymi. Oddanie do użytku wszystkich czterech inwestycji zaplanowano na koniec 2012 roku.

Przypomnijmy, Adept Investment Sp. z o.o. – specjalizuje się w sektorze nieruchomości komercyjnych, wspierając oraz realizując procesy inwestycyjne od momentu pozyskania i przygotowania gruntów pod inwestycje po uzyskanie finansowania, projektowanie, budowę i komercjalizację centrów handlowych. Inwestor, który realizuje ponadto projekt Kasztelania City Centre w Chrzanowie ( centrum handlowe o pow. 18 tys. mkw., otwarcie w czwartym kwartale 2013 roku) zaprezentuje swoje projekty podczas konferencji Shopping Center Business Forum, która odbędzie się 14 lutego 2012 roku w warszawskim hotelu Hilton.