Aroma Espresso Bar wkracza do Polski

– Proces inwestycyjny związany z prowadzonymi pracami budowlanymi przebiega zgodnie z harmonogramem. W najbliższym czasie rozpoczynamy montaż wyprodukowanych przez wykonawcę Firmę Consolis, elementów konstrukcji budynku w tzw. technologii prefabrykowanej – mówi w rozmowie z Retailnet.pl Katarzyna Sekuła – Okarma, CD Locum.

Galeria Trzy Korony to obiekt o charakterze wielofunkcyjnego centrum handlowo- usługowo-rozrywkowego, który powstaje w centrum Nowego Sącza przy ulicy Lwowskiej, Modrzejewskiej i Krańcowej. Obecnie CD Locum, inwestor, który jest odpowiedzialny także za komercjalizację obiektu jest na etapie prowadzenia rozmów i negocjacji z kluczowymi najemcami. Na liście dotychczas pozyskanych najemców są m.in. Zara, Bershka czy Stradivarius. W galerii będzie funkcjonować ok. 130 sklepów zlokalizowanych na łącznej powierzchni najmu wynoszącej ponad 36 tys. mkw.

Szacowany koszt inwestycji to około 300 mln zł. Planowany termin otwarcia: przełom 2012/2013 roku.

Inwestorem projektu jest spółka celowa działająca pod firmą „CD Locum Spółka z ograniczona odpowiedzialnością – III” Spółka Komandytowo-Akcyjna funkcjonująca w ramach Funduszu Inwestycyjnego Zamkniętego Sektora Nieruchomości 2, zarządzanego przez TFI Copernicus S.A.
Koncepcja architektoniczno – budowlana przedsięwzięcia wykonana została przez biuro projektowo – doradcze „Arkus” z siedzibą w Gliwicach.