Złota Podkowa: otwarcie w połowie roku

Zarząd spółki Rafin, inwestor kompleksu handlowo-usługowego powstającego na osiedlu Złota Podkowa we Wrocławiu poinformował, że są pierwsi najemcy na gotowe już lokale. Otwarcie obiektu zaplanowano w połowie 2012 roku.

Osiedle Złota Podkowa położone jest w dzielnicy Krzyki, w południowej części Wrocławia. Składa się z niewysokich, trzy i czteropiętrowych budynków o podwyższonym standardzie. Właśnie powstaje trzeci etap inwestycji. Lokale handlowo-usługowe usytuowane są na pierwszej kondygnacji budynków, położonych bezpośrednio przy ul. Zwycięskiej – tuż przy wjeździe na osiedle, obok parkingu. Pomieszczenia można również łączyć ze sobą, w zależności od potrzeb, w celu uzyskania większej powierzchni.

Docelowo w Galerii Złota Podkowa planowane jest otwarcie 30 punktów handlowo-usługowych, które wspólnie stworzą kompleksowe centrum zakupów. Obecnie w pasażu działa już apteka, natomiast w pierwszym kwartale 2012 rozpoczną się prace adaptacyjne lokalu, w którym powstanie market spożywczy popularnej sieci Biedronka. Lokal będzie miał 800 mkw. powierzchni.

Rafin Sp. z o.o. jest jedną z wrocławskich spółek branży deweloperskiej. Firma powstała w 2000 roku. Firma angażuje się w szeroką gamę projektów obejmujących powierzchnie komercyjne i mieszkaniowe. Są one zlokalizowane w różnych częściach Polski, w tym w najważniejszych aglomeracjach – wrocławskiej, warszawskiej i poznańskiej. Obszary aktywności biznesowej spółki to: domy, mieszkania, galerie handlowe oraz mieszkania.