Drugi Media Expert już działa w Słupsku

Nowy elektromarket sieci Media Expert uruchomiono w Galerii Podkowa znajdującej się przy ulicy Starzyńskiego w Słupsku. Jest to druga lokalizacja sieci w mieście. Pierwsza znajduje się w Centrum Handlowym Pod Wiatrakami.

To nie koniec otwarć przewidzianych w najbliższym czasie przez sieć Media Expert. Jak ostatnio informowaliśmy, spółka podpisała dziewięć nowych umów najmu powierzchni handlowej. Zgodnie ze strategią firmy, nowe sklepy oferujące sprzęt RTV i AGD wkrótce pojawią się w średniej wielkości miastach na terenie całego kraju. Dotychczas zarząd sieci podpisał umowy najmu na powierzchnie handlowe w takich miastach jak : Krapkowice, Żuromin, Gołdap czy Czechowice-Dziedzice w których otworzy swój salon sprzedaży przy Galerii Stara Kablownia. Ponadto w planach firmy na 2012 rok jest także otwarcie dwóch sklepów w Kutnie oraz po jednym w Andrychowie, Wadowicach i Szczytnie.

Media Expert na rynku ogólnopolskim jest obecna od dekady. Obecnie marka posiada w swoim portfolio prawie 250 salonów sprzedaży RTV i AGD rozlokowanych na terenie całego kraju. Sklepy Media Expert oferują w sprzedaży asortyment m.in. z obszaru elektrycznego sprzętu gospodarstwa domowego oraz RTV, IT,  a także rowery, skutery i ogrodnictwo. W markowych sklepach można nabyć takie produkty jak: pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, komputery, laptopy, monitory, aparaty fotograficzne, telefony gsm, zestawy kina domowego i wiele innych.