Star Europa na konferencji City Center Rzeszów

Budynek City Center Rzeszów powstaje w ścisłym centrum Rzeszowa na trzyhektarowej działce. Będzie miał 135 tysięcy metrów kwadratowych powierzchni. Część handlowa budynku zajmie trzy najniższe kondygnacje, gdzie pojawi się ponad 200 sklepów i punktów usługowych.

Nad częścią handlową powstaną dwa poziomy parkingów na 1,2 tysięcy aut. Dodatkowo w ramach przedsięwzięcia w budynku będą funkcjonować: hotel ze 130 pokojami w standardzie trzech gwiazdek, centrum konferencyjne, powierzchnie biurowe klasy A, klub fitness, klatki do squasha, spa oraz kino Helios. Projekt budynku opracowało Biuro MWM Architekci, a architekturę wnętrz Bose International Planning&Architecture.

Star Europa to rzeszowska firma działająca od 1990 roku. Zrealizowała 15 inwestycji, m.in. Galerię Graffica w Rzeszowie – najlepiej zrządzane centrum handlowe w 2010 i 2011 roku w rankingu zorganizowanym przez Polskie Stowarzyszenie Najemców Powierzchni Handlowych i TNS Pentor. W portfelu Star Europy jest też Europa II w Nowym Sączu, Galeria Rzeszów, Capital Park czy Hotel Victoria w Lublinie. Zarządzanie własnymi projektami i budowa City Center Rzeszów, to dwa najważniejsze zadania, które realizuje w tej chwili rzeszowski deweloper.

Star Europa Star Europa jest uczestnikiem Shopping Center Business Forum – konferencji branżowej, która odbędzie się 14 lutego 2012 roku w warszawskim hotelu Hilton.