Powiększone lokale w Galerii Raj

Trwa rozbudowa Galerii Raj w Dębicy. Najstarszy obiekt w mieście wzbogaci ofertę o powiększony o ponad 40 procent market sieci Nomi. Nowy najemca zajmie 5 tys. mkw. powierzchni. Inwestorem Galerii jest IVS Grupa Sp. z o.o.

– Trwa proces przekazywania nowych lokali w rozbudowywanej Galerii Raj w Dębicy. Kilkanaście dni temu, popularny wśród mieszkańców market Nomi odebrał nową część powierzchni liczącą ponad 3000 mkw. W sumie sklep będzie dysponował przestrzenią przekraczającą 5000 mkw. – mówi w rozmowie z Retailnet.pl Joanna Bujak, Manager ds. Najmu, IVS Grupa.

Galeria Raj po rozbudowie i modernizacji zwiększy swoją powierzchnię o niemal 50 procent z 13,5 tysięcy metrów kwadratowych do 21 tys. mkw. Odświeżeniu zostanie poddany nie tylko sam obiekt, ale również jego wizerunek. Do dyspozycji klientów będzie również nowy, większy parking na 700 miejsc postojowych. W związku z rozbudową obiektu, zwiększyło się jak informuje deweloper także zainteresowanie inwestycją, czego rezultatem są podpisane nowe umowy najmu m.in. z firmą modową Orsay, księgarnią Matras, krainą zabaw Best4YouKids oraz winiarnią Saint Claire. Inwestycja będzie kosztować 35 mln zł. Otwarcie zaplanowano na drugi kwartał 2012 roku.

IVS Grupa sp. z o. o. powstała w 1997 roku. Przedmiotem działalności firmy jest realizacja oraz kompleksowa obsługa inwestycji budowlanych. Spółka specjalizuje się w budowie centrów handlowych realizując projekty w miastach do 50 tys. mieszkańców.