W zlokalizowanym w Gdańsku Centrum Handlowym Osowa otwarto pierwszy w Polsce licencjonowany butik Hello Kitty w postaci stoiska na galerii. Nowy najemca rozpoczął działalność pod koniec grudnia 2011 roku. Nowy najemca zajmuje powierzchnię 12 mkw. Stoisko oferuje tradycyjne maskotki i zabawki, a także artykuły papiernicze, biżuterię, zegarki, akcesoria do kuchni i łazienki, a także torby, czapki oraz szaliki.

– Cieszymy się, że pierwsze w Polsce stoisko Hello Kitty zostało zlokalizowane w CH Osowa. Wybór ten potwierdza zainteresowanie nowo wchodzących na polski rynek marek powierzchniami handlowymi w naszej galerii – ocenia Agnieszka Wojtaszczyk, dyrektor CH Osowa.

Centrum Handlowe Osowa to jedno z pierwszych centrów handlowych w Trójmieście. Zlokalizowane jest przy Obwodnicy Trójmiasta, przy trasie będącej przedłużeniem autostrady A1 i prowadzącej na Hel (droga krajowa S6). Na terenie centrum znajduje się największy w Trójmieście hipermarket Real oraz 68 butików i punktów usługowych. Właścicielami Centrum Handlowego Osowa są firmy: Pradera Gdańsk Osowa Sp. z o.o., należąca do funduszu PCEF zarządzanego przez Pradera Europe oraz Oik Gdańsk Retail Project Sp. z o.o.