Galeria w Platinum Towers

Do grona najemców galerii handlowo-usługowa apartamentowców Platinum Towers przy ulicy Grzybowskiej w Warszawe dołączyły dwie restauracje: Nakani sushi oraz BIO 33. Nowi najemcy zajmują łącznie ponad 150 m2 powierzchni komercyjnej na parterze Platinum Towers.

BIO 33 to restauracja, która oferuje  potrawy bio-certyfikowane, czyli przygotowane z produktów, które nie są modyfikowane genetycznie i nie zawierają dodatków chemicznych. W Nakani sushi goście mogą zamówić nie tylko tradycyjne sushi, ale również inne typowe dla kuchni japońskiej dania na ciepło oraz oryginalne desery. BIO 33 oraz Nakani sushi to lokale gastronomiczne numer 4 oraz 5 w Platinum Towers. Dołączyły do restauracji i winiarni La Vinotheque, serwującej kuchnię hinduską Ganesh oraz do francuskiej piekarni i kawiarni Saint Honoré. Oprócz lokali gastronomicznych, w Platinum Towers otwarte zostało niedawno biuro podróży o nazwie „Topowe Wakacje”, oferujące wyjazdy urlopowe do najbardziej popularnych wakacyjnych miejscowości na całym świecie.
Część usługowo-handlowa Platinum Towers, usytuowana w części parterowej obejmuje łącznie 2 300 mkw. powierzchni. Właścielem kompleksu jest Atlas Estates (Polska) sp. z o.o. należąca do Atlas Estates Investments  B.V. Firma realizuje projekty inwestycyjne i budowlane oraz zarządza nieruchomościami w Polsce, na Węgrzech, w Rumunii i w Bułgarii. Polska jest podstawowym rynkiem działalności Atlas Estates, na którym zlokalizowane jest ok. 75% inwestycji firmy. Do najważniejszych z nich należą: apartamenty Platinum Towers, Hilton Warsaw Hotel & Convention Centre, biurowiec Millennium Plaza oraz kompleks mieszkaniowy Capital Art Apartments. Na koniec III kwartalu 2011 roku łączna wartość aktywów Atlas Estates wyniosła 327 mln EUR.