Nowe salony Media Expert

Spółka Invest Media rusza z kolejnymi inwestycjami. Cztery nowe obiekty przeznaczone pod elektromarkety sieci Media Expert, zostaną oddane do użytku w czwartym kwartale 2012 roku.

Wiosną br. spółka Invest Media startuje z budową czterech obiektów wolnostojących o powierzchni handlowej ok. 1300 mkw. każdy. Budynki powstają dla sieci Media Expert – jednej z ogólnopolskich sieci elektromarketów. Nowe obiekty powstaną w Bielsku Podlaskim, Nowym Dworze Mazowieckim, Szczytnie oraz Tomaszowie Mazowieckim. Lokalizacje podyktowane są strategią sieci Media Expert stawiającej głównie na ekspansję w miastach do 100 tys. mieszkańców. Rozpoczęcie prac zaplanowane jest na wiosnę tego roku, natomiast oddanie budynków do użytku przewidywane jest na czwarty kwartał 2012r.

Obecnie Invest Media Sp. z o.o. realizuje budowę wielofunkcyjnego obiektu w Chrzanowie – Kasztelania City Center. Obiekt w Chrzanowie to ponad 18 tys. mkw. powierzchni handlowej zlokalizowanej u zbiegu ulic Topolowej i Szpitalnej, bezpośrednio przy wewnętrznej obwodnicy miasta. Spółka Invest Media jest inwestorem i generalnym wykonawcą kompleksu.

Invest Media Sp. z o.o. specjalizuje się w zakresie realizacji inwestycji budowlanych: obiektów komercyjnych i przemysłowych, działając na zasadach inwestora zastępczego lub generalnego wykonawcy. Oferuje rozwiązania we wszystkich fazach realizacji inwestycji – od uzyskania pozwoleń, poprzez projektowanie, zarządzanie projektami budowlanymi, generalne wykonawstwo, nadzór aż do oddania obiektu do eksploatacji.