BBI Development NFI ma kredyt na realizację Placu Unii w Warszawie

Firma doradcza Colliers International została wyłącznym agentem odpowiedzialnym za komercjalizację Centrum Handlowego Atlas w Siedlcach, inwestycji realizowanej przez PSS Społem Siedlce. Po rozbudowie Atlas zaoferuje 4,5 tys. mkw. najmu zlokalizowanych na trzech kondygnacjach. Obiekt znajduje się w centrum Siedlec, przy ulicach Morskiej i Kochanowskiego. Projekt został opracowany przez siedleckie biuro architektoniczne Henryka Kosieradzkiego. Otwarcie planowane jest w czwartym kwartale 2012 roku.

Na drugim piętrze centrum mieścić się będzie część gastronomiczna. Według planów architektonicznych powstanie tam przestrzeń restauracyjna ze stolikami na świeżym powietrzu. Oddzielne wejście da najemcom możliwość wprowadzenia usług gastronomicznych, które będą otwarte dla klientów przez całą dobę. Obiekt, który powstał w 1971 roku, przejdzie całkowitą rewitalizację. Inwestor zapowiada, że budynek zyska nowoczesną elewację, która zintegruje istniejącą część z nowo dobudowaną powierzchnią. Przy budynku będzie 40 miejsc parkingowych.

Colliers International działa na obszarze rynku nieruchomości. Zatrudnia ponad 15 tys. pracowników w 481 biurach w 62 krajach. Zajmuje się pośrednictwem w zakresie wynajmu, sprzedaży i zarządzania nieruchomościami, a także doradztwem na rynku inwestycji hotelowych i rekreacyjnych, nadzorem budowlanym, wyceną oraz badaniami rynku. Doradza najemcom komercyjnym, właścicielom nieruchomości oraz inwestorom. W Polsce firma działa od 1997 roku.