Gmina Deszczno

Z początkiem roku sieć Diverse powiększyła się o kolejny salon. 11 stycznia został otwarty nowy sklep w Przemyślu. Salon mieści się w Galerii Sanowa i zajmuje powierzchnię 116 mkw. jest to jedyny salon marki w mieście.

W najbliższym czasie, jak dowiedziała się redakcja Retailnet.pl, sieć Diverse planuje jeszcze otwarcia w Galerii Ostrovia, Galerii Świdnickiej oraz w Centrum Handlowym Alfa w Grudziądzu.

Łącznie spółka Etos S.A., właściciel marki Diverse, na bieżący rok zaplanowała 14 nowych otwarć, w tym jeden sklep w koncepcji Diverse Multibrand Store, który powstanie w Poznaniu w centrum Stary Browar.

Diverse to marka odzieżowa powstała w 1993 roku. Właścicielem jest firma Etos S.A. z siedzibą w Gdańsku. Diverse jako koncept multibrandowy funkcjonuje w ponad 150 punktach detalicznych zlokalizowanych na terenie Polski. Oferta obejmuje produkty marki Diverse, CLTN oraz Iridium. Każda z marek dedykowana jest odrębnym grupom klientów.

Marka Diverse jest zdobywcą nagród i wyróżnień. Wśród nich: tytuł CoolBrand Polska, przyznawany marce rozumianej jako obiekt pożądania wśród osób wyznaczających trendy i wywierających wpływ na opinię publiczną; Diamenty Forbesa w rankingu najbardziej wartościowych firm oraz wielokrotne wyróżnienia jako Studencki Produkt Roku.