Silesia City Center

Galeria Handlowa Turzyn w Szczecinie pozyskała nowego najemcę. Swój salon w tym obiekcie otworzyła sieć obuwnicza CCC. Obecnie funkcjonuje tam około 80 sklepów, w tym kilka z obuwiem i galanterią skórzaną. Właścicielem galerii jest Turzyn Investments sp. z o.o., należąca do Charter Hall Retail Poland S.A R.L.

Salon CCC zajmuje około 295 metrów kwadratowych powierzchni i zlokalizowany jest na parterze naprzeciwko salonu Vision Express i Sephora. W galerii przypadku branży obuwniczej funkcjonują także: Gino Rossi, Deichmann, Venezia, Step IN, Lesta, Lmarconi i Wojas. Obecnie w Polsce funkcjonuje ponad 280 sklepów CCC. Właścicielem sieci jest NG2 S.A., polski producent i sprzedawca detaliczny obuwia, posiadający w swoim portfolio także sieci Quazi i Boti.

Centrum handlowe Turzyn, w którym otwarto salon CCC, działa od listopada 2001 roku i jest jednym z największych kompleksów handlowych tego typu w Szczecinie i regionie. Obiekt ma 63 tys. mkw. pow. całkowitej i dysponuje 30 tys. mkw. pow. najmu. Centrum posiada parking na 800 miejsc.

Charter Hall Retail Poland S.A R.L. wchodzi w skład Charter Hall Group, jednego z największych australijskich deweloperów. W Polsce grupa jest właścicielem kilku centrów handlowych, między innymi parku handlowego Zakopianka w Krakowie.