4F otworzy salon w Pasażu Grunwaldzkim

Spółka Batory Giżycko podpisała umowę najmu z firmą Kolporter S.A. na lokal o powierzchni około 30 metrów kwadratowych znajdujący się na parterze Galerii Batory w Giżycku, obiektu należącego do
spółki Pomorze Inwestment.

– W chwili obecnej negocjujemy kolejne ważne umowy z firmami sieciowymi – mówi Anna Głodowska, Menedżer ds. Projektów w firmie Pomorze Inwestment Sp. z o.o. , odpowiedzialna za komercjalizację Galerii Batory.

Kolporter S.A. to Departament Dystrybucji Prasy Kolportera. Zajmuje się dystrybucją prasy i książek na terenie całego kraju. Z sieci 20 oddziałów terenowych prasa jest dostarczana codziennie do ok. 36 000 odbiorców (w tym ok. 8 000 prenumeratorów).

W Galerii Batory swoje sklepy otworzy ponad 15-cie znanych sieciowych marek. Aktualnie trwają zaawansowane prace budowlane, których celem jest przebudowa i remont obiektu. Otwarcie obiektu planowane jest na II kwartał 2012 roku.

Właścicielem giżyckiej galerii handlowej jest grupa kapitałowa Pomorze Inwestment, która działa na rynku nieruchomości od 2004 roku. W skład grupy wchodzą: Centrum Handlowe Batory S.A. – właściciel Centrum Handlowego Batory w Gdyni, Batory Development Sp. z o.o. – właściciel Parku Handlowego Batory w Bydgoszczy oraz Batory Giżycko Sp. z o.o. – właściciel Galerii Batory w Giżycku.