Mariusz Grzęda, Chemsearch, NCH Corporation

Sieć Gravitan Health and Sport Club będzie dalej rozwijana, zarówno w samej Warszawie jak i poza nią – informuje Monika Zarzycka, Marketing Manager sieci i zaznacza, że żadne szczegóły w tej sprawie nie będą na razie ujawniane. Dotychczas Gravitan Health & Sport Clubs, Gravitan Poland sp. z o.o. otworzyła dwa kluby fitness Gravitan – obydwa w stolicy Polski.

Jeden funkcjonuje W Parku Handlowym Janki k/Warszawy, a drugi w warszawskim Parku Handlowym Targówek. Gravitan w Jankach został otwarty 27 listopada 2010 roku. Klub posiada około 2 tys. mkw. powierzchni, który codziennie odwiedza ponad 600 osób. Z kolei klub na Targówku został otwarty 16 sierpnia 2011 roku i dysponuje powierzchnią 2,6 tys. mkw.

W obydwu klubach funkcjonują: dwie sale fitness, strefa do treningu cardio treningu personalnego, sala do Indoor Cycling, siłownia, strefa relaksu z saunami i grotą solną, gabinetami kosmetycznymi i masażu, trening medyczny, gabinet medycyny estetycznej i dietetyki.szatnie i łazienki, sala zabaw dla dzieci. Dodatkowo w klubie w PH Janki działa Gravitan Health and Sport Bar oferujący dania ze zdrowa żywnością.