DH Renoma

Colliers International reprezentujący dewelopera – firmę AIG/Lincoln Polska pozyskał sieć Reporter, która zajmie lokal o powierzchni 150 mkw. w radomskiej Galerii Słonecznej. Będzie to pierwszy sklep tej marki w mieście.

Sklep Reporter będzie mieścił się w sąsiedztwie takich marek jak Zara, Gino Rossi, Vistula, Ochnik, Lavard, Bytom, Triumph, Solar. Po gruntowym rebrandingu, który sieć przeszła w zeszłym roku, salon zaprezentuje się w nowym charakterze – w stylistyce vintage. Zmiany dotyczą także samej kolekcji, która została zaprojektowana z myślą o grupie docelowej 20+.

– W grudniu liczba odwiedzających przekroczyła 800 tysięcy osób. Od otwarcia – w kwietniu ubiegłego roku – centrum odwiedziło blisko 5,5 miliona klientów – mówi Małgorzata Kobziakowska, Retail Associate w Colliers International Poland.

Galeria Słoneczna mieści się w centrum Radomia, przy ul. Chrobrego. Obiekt jest częścią kompleksu rozrywkowo-mieszkalno-handlowego, który obejmuje również: Aquapark, klub fitness, kompleks saun, osiedle mieszkaniowe, sezonowe lodowisko oraz park – z placami zabaw dla dzieci, amfiteatrem i licznymi ścieżkami rowerowymi. W Galerii Słonecznej mieszczą się takie marki jak Multikino, H&M, C&A, Zara, TK Maxx, KappAhl, New Yorker, Pull & Bear, Bershka, Stradivarius, Massimo Dutti, Intersport, MarcPol, RTV Euro AGD, Pompo, Matras, Deichmann, CCC, Sephora, Douglas, Apart, Pandora, Pizza Hut, Burger King, KFC i Wayne’s Coffee. Całkowita powierzchnia najmu galerii wynosi 42 tys. mkw. liczba miejsc parkingowych: 1181. Inwestorem jest AIG/Lincoln Polska sp z o.o., należąca do Aig/Lincoln Eastern Europe LLC