Inwestor realizuje obecnie kilka projektów komercyjnych

Obiekt jest już prawie całkowicie skomercjalizowany, zostały tylko dwa lokale – ostatnio do grona najemców Karuzela Park dołączyły: marka obuwnicza CCC, zajmując lokal o powierzchni 320 mkw., oraz sklep elektroniczny MediaExpert, na powierzchni 522 mkw. Ponadto w centrum znajdą się: Polomarket z 890 mkw. powierzchni, Rossmann o powierzchni 360 mkw., Pepco – 305 mkw., Boti – 170 mkw. oraz Ray Obuwie – 120 mkw.
Obecnie, na terenie inwestycji, trwają zaawansowane prace budowlane. Projekt ma również zapewnione finansowanie ze strony Deutsche Banku na podstawie umowy podpisanej w grudniu 2011 r. Otwarcie obiektu zaplanowane jest na II kwartał 2012 roku.
Karuzela Park w Biskupcu to 13 punktów handlowo-usługowych zlokalizowanych na powierzchni 3,4 tys. mkw. Klienci będą mieli do dyspozycji 120 miejsc parkingowych.
Karuzela Parki są małymi obiektami handlowymi, które powstają w miastach do 40 tys. mieszkańców. Przeznaczone są do codziennych zakupów z łatwym dostępem dla niezmotoryzowanych klientów.

Inwestorem Karuzela Parku w Biskupcu jest Farris Investments sp. z o.o., wykonacą Mirbud S.A. Komrcjalizacja obiektu zajmuje się Retail Concept sp. z o.o.