Karuzela Park w Biskupcu

StarNet Telecom, firma z dziesięcioletnim doświadczeniem, jako jedna z pierwszych w Warszawie zaczęła outsourcing usług telekomunikacyjnych. W zeszłym roku zrealizowała 10 budynków retailowych na terenie kraju.

–  Dla firmy StarNet Telecom, na rynku galerii handlowych, rok 2011 okazał się najlepszym rokiem działalności. Sprawnie uruchomiliśmy dziesięć budynków retailowych, począwszy od uruchomienia Galerii Rondo w Sieradzu w styczniu, zakończywszy na uruchomieniu Galerii Handlowej M1 w Krakowie. Po drodze udało się zrealizować trzy bardzo duże projekty – Galeria Echo, Galeria Kaskada i Toruń Plaza, które wymagały silnych negocjacji z właścicielami. Przy tych projektach mogliśmy wykazać się starannością i profesjonalizmem, czego dowodem mogą być terminowe uruchomienia usług w obiektach. Największym sukcesem minionego roku, ze względu na prestiż obiektu okazała się jednak Galeria Kaskada. Innym wyzwaniem był obiekt Plaza Toruń, gdzie StarNet dołączył do projektu w końcowej fazie budowy. Udało się jednak sprawnie wybudować infrastrukturę telekomunikacyjną tego budynku, łącznie z zaopatrzeniem w światłowody. Terminowo uruchomiliśmy usługi dla każdego z najemców. Oceniając miniony rok, warto też wspomnieć o nawiązanej współpracy z prężnie rozwijającą się firmą Rank Progress, która wybudowała i otworzyła dwie galerie handlowe – Twierdza w Zamościu i Tęcza Kalisz. Tutaj również mogliśmy wykazać się profesjonalnym podejściem, uruchamiając infrastrukturę i załączając światłowody. Zaowocowało to w nowym roku współpracą przy budowanej Galerii Świdnickiej, która otworzy się w marcu 2012 – podkreśla w rozmowie z Retailnet.pl Paweł Dąbroś, dyrektor sprzedaży, StarNet Telecom.

StarNet Telecom będzie wystawcą podczas konferencji Shopping Center Business Forum, która odbędzie się 14 lutego 2012 w warszawskim hotelu Hilton.