W obiekcie działa około 250 sklepów

Soho Fitness pierwszy klub klasy Premium będzie zlokalizowany w Galerii Brwinów, w Brwinowie, w powiecie pruszkowsko-grodziskim. Studio zajmie powierzchnię ponad 600 m kw. Podzielone będzie na strefę siłowni, sale fitness oraz część wellness&SPA.

Studio zlokalizowane będzie na trasie linii Pruszków – Janki – Grodzisk Mazowiecki, w Galerii Brwinów, jednej z największych galerii handlowych w powiecie pruszkowsko-grodziskim. Budowa Galerii rozpoczęła się w maju 2011. Otwarcie klubu zaplanowano na kwiecień 2012 r.

– Klub klasy Premium adresowany jest do klientów mających wysoką świadomość zdrowia i potrzeby regularnego uprawiania sportu. Na naszych gości będzie czekało wiele niespodzianek zarówno w ofercie klubu, jaką przygotowujemy, ale także w zakresie rozwiązań koncepcyjno-designerskich – tłumaczy Artur Ligęska, prezes zarządu Twój Fitness S.A.

Klub Soho w Brwinowie będzie także ośrodkiem szkoleniowym. Będą się tutaj kształcić przyszli pracownicy recepcji, trenerzy, instruktorzy fitness oraz kadra zarządzająca.

Twój Fitness S.A. prowadzi konsulting inwestycji fitness w kraju i zagranicą. Firma od lat szkoli kadry najlepszych instruktorów i trenerów, kształci kadry managerskie do efektywnego zarządzania klubami fitness i ciągłego podnoszenia poziomu obsługi Klientów. Twój Fitness S.A. buduje także własną sieć profesjonalnych klubów fitness. Dba o środowisko naturalne wykorzystując energooszczędny sprzęt treningowy i korzysta z ekologicznych rozwiązań koncepcyjno-organizacyjnych.

Galeria Brwinów będzie miała łącznie około 10 tysięcy metrów kwadratowych powierzchni, na której powstanie około 40 lokali handlowo-usługowych. W galerii oprócz marek kosmetycznych, odzieżowych, spożywczych czy oferujących sprzęt RTV AGD znajdzie się też część food court z kawiarnią i restauracją. Na liście najemców są już m.in.: Rossmann, Mix Electronics, delikatesy Piotr i Paweł, Pepco, Royal Golden, Kolporter, Wik World Optic oraz apteka Provita. Za proces komercjalizacji obiektu odpowiada spółka DTZ Polska. Obiekt zaprojektowany został przez pracownię architektoniczną Europrojekt.

Inwestorem projektu jest Włodarzewska S.A. Deweloper działa na rynku od 2001 roku. Inwestuje głównie na rynku nieruchomości w Warszawie i województwie mazowieckim. Spółka posiada w swoim portfolio m.in. dwa inne centra handlowe – na warszawskim Ursynowie i Tarchominie. W ciągu ostatnich 10 lat firma zrealizowała także wiele osiedli mieszkaniowych w Warszawie i miejscowościach podwarszawskich. Prezesem zarządu jest Jerzy Kazimierz Szymański.