Obiekt będzie miał około 35 tys. mkw. powierzchni najmu

Multifood STP, sieć zarządzająca restauracjami do końca tego roku ma w planach otwarcie jeszcze 7 placówek na terenie całej Polski. Ponadto spółka na wiosnę debiut giełdowy. – Wiosną tego roku planujemy wejście na New Conect. Trwają prace mające na celu jak najlepsze przygotowanie nas do debiutu, jako pomysłodawca, prekursor oraz lider konceptu jedzenia na wagę, zapraszamy do współpracy inwestorów, inne restauracje oraz sieci – razem stworzymy sieć liczącej się siły na rynku gastronomii, która w ciągu 5 lat zbliży się i zagrozi hegemonii McDonalda i KFC –mówi Marzena Krupińska, Multifood STP.

Plany Multifood STP na najbliższe lata to pozyskiwanie kolejnych franczyzobiorców i rozwój własny.
– Pozyskujemy nowych partnerów biznesowych i rozglądamy się za odpowiednimi lokalizacjami. Centra Handlowe to dla nas najlepsze miejsca na prowadzenie działalności gastronomicznej. W planach mamy również kolejne otwarcia lokali własnych i franczyzowych – dodaje Krupińska.

Firma otworzyła swój pierwszy lokal w 2006 roku we Wrocławiu przy ulicy Kuźniczej. W roku 2008 spółka miała już trzy lokale. Dziś Multifood STP SA to sieć zarządzająca 11 restauracjami. Pierwszy lokal franczyzowy spółka uruchomiła w 2008 r., a w 2011 spółka Multifood STP została przekształcona w Spółkę Akcyjną. W styczniu tego roku firma uruchomiła dwie restauracje w CH Auchan w Częstochowie i Mikołowie.