W planach Almy jest otwarcie czterech sklepów w 2012 roku

Spółka Batory Giżycko podpisała umowę najmu z siecią kwiaciarni Kwiatoteka na lokal o  pow. ok. 20 m2. Sieć Kwiatoteka istnieje na rynku od 2002 roku. Poza sprzedażą tradycyjną, prowadzi także kwiaciarnię internetową.

Galeria Batory będzie pierwszym nowoczesnym obiektem handlowo-usługowym w Giżycku.
Zlokalizowana w najatrakcyjniejszej części miasta – przy ulicy Warszawskiej, posiada ok. 3 000 m2 powierzchni użytkowej. W ofercie Galerii znajdzie się ponad piętnaście lokali usytuowanych na trzech kondygnacjach obiektu o zróżnicowanej powierzchni najmu od 20 m2 do 600 m2.
Pozostało zaledwie kilka wolnych lokali dla sieciowych najemców–mówi Anna Głodowska, Menedżer ds. Projektów w firmie Pomorze Inwestment Sp. z o.o. – odpowiedzialna za komercjalizację Galerii Batory. Otwarcie Galerii Batory planowane jest na II kwartał 2012 roku. Galeria Batory to ok. 3 000 m2 nowoczesnej powierzchni handlowej zlokalizowanej w ścisłym centrum Giżycka. Obiekt mieści się przy ulicy Warszawskiej, głównej ulicy handlowej Giżycka oraz w sąsiedztwie Ekomariny – największego portu pasażerskiego i jachtowego na Mazurach.
 

Grupa kapitałowa Pomorze Inwestment działa na rynku nieruchomości od 2004 roku. W skład grupy wchodzą: Centrum Handlowe Batory S.A. –  właściciel Centrum Handlowego Batory w Gdyni
Batory Development Sp. z o.o. – właściciel Parku Handlowego Batory w Bydgoszczy
Batory Giżycko Sp. z o.o. – właściciel Galerii Batory w Giżycku