Cinema3D

Sieć lodziarni Grycan wyjdzie poza granice Polski. Pierwszy lokal będzie otwarty w stolicy Czech, w centrum handlowym należącym do Unibail-Rodamco. – Nie mogę sprecyzować daty otwarcia tej lodziarni z uwagi na to, że trwa obecnie rozbudowa tego obiektu – informuje Zbigniew Grycan, właściciel sieci lodziarni Grycan. Nie wykluczył również dalszej ekspansji sieci poza granicami Polski.
– Nie mogę podać dat ewentualnych innych otwarć, gdyż trwają żmudne negocjacje oraz procedury związane z rejestracją firmy – wyjaśnia Zbigniew Grycan.

Obecnie w całym kraju funkcjonują 102 lodziarnie-kawiarnie działające pod logo Grycan „lody od pokoleń”. W 2011 roku otwartych zostało 15 lokali. Sieć należy do spółki Lodziarnie Firmowe Sp. z o.o. S.K.A. , której właścicielami są Elżbieta i Zbigniew Grycanowie. Marka Grycan została wprowadzona w 2004 roku. Firma stworzyła sieć składającą się zarówno z punktów, w których sprzedawane są lody, jak i kawiarnie z miejscami przy stolikach. Lodziarnio – kawiarnie należące do rodziny Grycanów, zlokalizowane są zarówno w centrach handlowych na terenie całego kraju, jak i przy najbardziej ruchliwych ulicach największych polskich miast. W ofercie firmy znajduje się łącznie około 60 smaków lodów i sorbetów.