Park w Lublinie będzie miał prawie 80 tys. mkw. powierzchni

Biuro Prawno Finansowe INWESTOR jeszcze w I kw. 2012 roku zamierza ogłosić przetarg na generalnego wykonawcę rozbudowy centrum handlowo-usługowego Hermes znajdującego się w Skarżysku-Kamiennej przy ulicy Krasińskiego 18. Powierzchnia całkowita CH Hermes po rozbudowie wyniesie 15 tys. m kw.

– Prace budowlane ruszą niezwłocznie po wyłonieniu wykonawcy tej inwestycji. Mamy już pozwolenie na budowę, gotowy jest też projekt rozbudowy. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z harmonogramem, to otwarcie rozbudowanej części galerii nastąpi w III/IV kwartale 2012 roku – informuje Jowita Romaniuk, przedstawicielka INWESTORA.

W nowej części budynku znajdzie się około 30 lokali. W centrum będzie duży market sieci RTV Euro AGD – Jesteśmy w trakcie komercjalizacji, mamy już wiele podpisanych umów, ciągle trwają rozmowy z kolejnymi najemcami, m.in. H&M – zdradza Jowita Romaniuk. Deweloper samodzielnie zajmuje się procesem komercjalizacji.

Biuro Prawno Finansowe INWESTOR jest przedsiębiorstwem zajmującym się działalnością inwestycyjną, działającą w oparciu o wpis do ewidencji działalności gospodarczej Prezydenta Miasta Białej Podlaskiej z dnia 23 stycznia 1998 r. pod numerem 7259. INWESTOR zajmuje się działalnością finansową, w tym obrotem i pośrednictwem w obrocie papierami wartościowymi. Firma działa także na rynku nieruchomości. Inwestor posiada w swoim portfolio, oprócz CH Hermes, także Centrum Handlowe Rywal w Białej Podlaskiej. Deweloper buduje też kolejne dwa centra handlowe: Galerię Kociewską w Tczewie oraz Galerię Kamienną w Starachowicach.