Peacocks ma w Polsce siedem salonów

Zarząd spółki Bartek S.A. produkującej obuwie dla dzieci poinformowała, że z końcem lutego 2012 roku zamyka jeden ze swoich sklepów firmowych w CH Auchan w Poznaniu. Sklep prowadził działalność od sierpnia 2008 roku i był jednym z sześciu funkcjonujących w tym mieście.

Przypomnijmy, w 2011 roku spółka uruchomiła dwa nowe salony w Echo Kielce (83 mkw.) i CH Tulipan (54 mkw.) w Łodzi oraz przejęła trzy sklepy po dotychczasowych franczyzobiorcach w warszawskim Real Ursynów (62 mkw.), M1 Radom (50 mkw.) oraz w łódzkiej Manufakturze (60 mkw.), w której odświeżono i rozbudowano salon. Obecnie spółka posiada w Polsce 33 lokale własne i 22 franczyzowe. Sieć sprzedaży rozwija także na Ukrainie ( w 2011 otwarte 4 nowe sklepy).
W planach na ten rok, jak już informowaliśmy jest otwarcie w pierwszym kwartale tego roku salonu w Warszawie w Złotych Tarasach oraz lifting istniejących już sklepów, m.in. w Szczecinie, Lublinie, Katowicach oraz warszawskiej galerii Arkadia.

W ofercie sklepu Bartek znajduje się nie tylko obuwie własne marki, ale także modele obuwia Puma, Columbia, Daniel, Etnies, Geox, Crocs oraz asortyment dodatkowy. Salony marki znajdują się m.in. w podwarszawskim CH Janki, galerii Mazovia w Płocku, CH M1 w Radomiu, warszawskich galeriach Wola Park, Promenada, Sadyba Best Mall, CH Reduta, Arkadia, czy King Cross Praga, a także łódzkiej Manufakturze i Porcie Łódź. W Poznaniu firma prowadzi sklepy w Galerii Malta, King Cross Marcelin, Kupcu Poznańskim, Auchan Komorniki i Auchan Swadzim.