Oświetlenie wykonane dla Nowy Świat Rzeszów

Inwestor mającej powstać w warszawskiej dzielnicy Białołęka galerii handlowej Odkryta poinformował, że od 18 stycznia 2012 r. dysponuje prawomocnym pozwoleniem na budowę.

– Zgodnie z harmonogramem prace budowlane rozpoczną się na wiosnę bieżącego roku – powiedziała w rozmowie z Retailne.pl Dominika Sworowska-Lis, Open Center Sp. z o.o.

Galeria Odkryta powstanie przy ul. Odkrytej 4, w warszawskiej dzielnicy Białołęka. W sąsiedztwie znajduje się dyskont Biedronka, park oraz plac zabaw dla dzieci. Obiekt będzie miał około 2300 metrów kwadratowych powierzchni. Przy galerii powstanie parking dla ponad 40 samochodów. Szacowany koszt inwestycji wynosi 10 mln zł.

Obecnie obiekt jest skomercjalizowany na poziomie 30 procent. Komercjalizacją, którą rozpoczęto pod koniec lipca tego roku, zajmuje się sam inwestor, spółka Open Center. W związku z pozyskaniem dużego najemcy (inwestor nie podaje jego nazwy, gdyż negocjacje jeszcze trwają) galeria zyska o 200 mkw. więcej powierzchni handlowej niż pierwotnie zakładano. Inwestor zakłada, że galeria zostanie oddana do użytku pod koniec 2012 roku bądź na początku 2013.