Hipermarket Auchan wraz z galerią

Dobiega końca budowa Galerii Kociewskiej w Tczewie, inwestycji realizowanej przez Biuro Prawno-Finansowe Inwestor. – Prace są zrealizowane zgodnie z harmonogramem, obiekt przywita pierwszych klientów już wiosną tego roku – informuje portal Retailnet.pl Jowita Romaniuk, przedstawicielka INWESTORA.

Nowy obiekt powstanie w Tczewie przy ulicach: Pomorskiej i Gdańskiej. Galeria Kociewska ma być obiektem czterokondygnacyjnym z jednym poziomem podziemnym, na którym zostanie zlokalizowany parking. Powierzchnia całkowita centrum to około 26 tysięcy metrów kwadratowych, a powierzchnia handlowa obiektu wyniesie około 14 tysięcy. Generalnym wykonawcą obiektu jest firma Dekpol.

– 75 proc. powierzchni jest już wynajęta. Komercjalizacją zajmujemy się sami – wyjaśnia Jowita Romaniuk. W galerii znajdą się m in. H&M, Reserved, Cropp, House, Mohito), Kino Helios, Stokrotka, EURO RTV AGD, Orsay, Empik. Ponadto restauracje i wiele salonów znanych marek z branży drogeryjnej, jubilerskiej i usługowej. Łącznie w obiekcie znajdzie się 80 sklepów.

Biuro Prawno Finansowe INWESTOR jest przedsiębiorstwem zajmującym się działalnością inwestycyjną, działającą w oparciu o wpis do ewidencji działalności gospodarczej Prezydenta Miasta Białej Podlaskiej z dnia 23 stycznia 1998 r. pod numerem 7259. INWESTOR zajmuje się działalnością finansową, w tym obrotem i pośrednictwem w obrocie papierami wartościowymi. Firma działa także na rynku nieruchomości. Inwestor posiada w swoim portfolio CH Hermes w Skarżysku-Kamiennej i Centrum Handlowe Rywal w Białej Podlaskiej. Deweloper obecnie buduje także Galerię Kamienną w Starachowicach oraz planuje rozbudowę CH Hermes.