Salony Ireny Eris w galeriach handlowych

Sieć elektromarketów Media Expert, podpisała umowy najmu na kolejnych dziewięć nowych lokalizacji. Sklepy sieci wkrótce pojawią się m.in. w Lublinie, Żyrardowie i Giżycku.

– W pierwszej połowie roku zaczną działać także salony w Żurominie, Łukowie, Węgrowie, Biskupcu, Olecku czy Krapkowicach. Nowo otwierane sklepy będą miały powierzchnię o wielkości od 700 do 1500 mkw. – poinformowała redakcję Retailnet.pl Julita Milczyńska, przedstawiciel Media Expert.

Zgodnie ze strategią firmy, nowe sklepy oferujące sprzęt RTV i AGD pojawiają się w średniej wielkości miastach na terenie całego kraju. Dotychczas zarząd sieci podpisał umowy najmu na powierzchnie handlowe m.in. w takich miastach jak : Krapkowice, Gołdap czy Czechowice-Dziedzice w których otworzy swój salon sprzedaży przy Galerii Stara Kablownia. Ponadto w planach firmy na 2012 rok jest także otwarcie dwóch sklepów w Kutnie oraz po jednym w Andrychowie, Wadowicach i Szczytnie.

Przypomnijmy, w pierwszej połowie roku firma zamierza otworzyć jeszcze Media Expert w Puławach, Giżycku, Mrągowie, Grajewie, Zduńskiej Woli, Lubartowie, Kielcach i Zambrowie.

Media Expert to dynamicznie rozwijająca się sieć elektromarketów, obecna na rynku od 10 lat. Marka jest obecna głównie w miastach do 100 tys. mieszkańców, gdzie jest liderem na rynkach lokalnych, oferując klientom szeroki wybór elektroniki użytkowej w niskich cenach. Obecnie w ramach sieci działa 257 elektromarketów.