Spólka zrezygnowała ze złożenia oferty na projekt w Olsztynie

– Podczas zbliżającej się konferencji Shopping Center Business Forum Immochan zaprezentuje nowo powstające centrum handlowe w Łomiankach koło Warszawy, Galerię Bronowice w Krakowie, a także planowaną rozbudowę Centrum Handlowego Auchan w Piasecznie. Ponadto pokażemy 20 istniejących już projektów – poinformowała portal Elżbieta Wontor, dyrektor działu komercjalizacji Immochan.
 

W Centrum w Łomiankach  znajdzie się kilkadziesiąt sklepów, market branży DIY i hipermarket Auchan. Oddanie obiektu do użytku planowane na koniec tego roku. W Bronowicach powstanie centrum o powierzchni 60 tys. mkw. ( w tym galeria handlowa wielkości 35 tys. mkw. i hipermarket Auchan 23,3 tys. mkw.). W obiekcie znajdzie się około 150 sklepów. Otwarcie planowane jest na drugą połowę 2013 roku. W Piasecznie istniejące centrum z hipermarketem Auchan zostanie rozbudowane. W nowym obiekcie o powierzchni 55 tys. mkw. znajdzie się 200 butików, strefa wypoczynku i multipleks.

Immochan, wchodzący w skład grupy Auchan, jako jej dział nieruchomości, jest deweloperem, inwestorem, komercjalizatorem i zarządcą galerii handlowych. W Polsce, Immochan jest właścicielem i zarządcą 20 centrów handlowych, z tysiącem lokali, o łącznej powierzchni najmu 149 tysięcy metrów kwadratowych. Nieruchomości te znajdują się w następujących miastach: Mikołów, Sosnowiec, Żory, Krasne, Poznań (dwa centra handlowe: Komorniki i Swadzim), Rumia, Gdańsk, Bielsko-Biała, Gliwice, Katowice, Wrocław, Białystok (dwa centra handlowe: Hetmańska i Produkcyjna), Warszawa (Modlińska), Częstochowa, Bydgoszcz, Piaseczno, Płock i Szczecin.

Więcej o projektach Immochan będzie można usłyszeć podczas konferencji Shopping Center Business Forum, która odbędzie się 14 lutego 2012 w warszawskim hotelu Hilton.