Spółka inwestuje w nieruchomości komercyjne

Pracując nad Manufakturą, szefowie Apsysu już myśleli o CH Łacina. Teraz przygotowują się do inwestycji w Poznaniu, a już planują realizację kolejnego projektu. Maciej Wróblewski, wiceprezes zarządu Apsys Polska opowiada o planach spółki w wywiadzie dla Shopping Center Poland.

– Już pracujemy nad kolejnym projektem – centrum zupełnie nowej generacji z częścią biurową, konferencyjną, rozrywkową i handlową. Granicą jest wyłącznie nasza wyobraźnia. Niektóre firmy stosują strategię polegającą na powielaniu schematu, budowaniu podobnych centrów w różnych miejscach. My chcemy więcej. Chcemy, by każdy nasz kolejny projekt był czymś nowym, innowacyjnym, czymś, czego nikt nie widział. By ludzie mówili: „ to będzie moje miejsce”. Nam się to udało w Łodzi z Manufakturą. Wierzę, że podobnie będzie z Łaciną, a potem z następnym projektem – powiedział w wywiadzie dla Shopping Center Poland Maciej Wróblewski, wiceprezes zarządu Apsys Polska.

Apsys to międzynarodowy operator nieruchomości handlowych. W Polsce jest deweloperem
i zarządcą 14 centrów handlowych o łącznej powierzchni ponad 600 tys. mkw. zlokalizowanych
w 11 miastach. Apsys to firma zajmująca się kompleksową obsługą centrów, począwszy
od zarządzania umowami najmu, przez tworzenie strategii marketingowych, po techniczne utrzymanie centrów. Obecnie prowadzi prace nad budową poznańskiego projektu – centrum handlowego Łacina. Flagowym projektem firmy w Polsce jest wielofunkcyjne centrum Manufaktura w Łodzi.

Więcej o planach dewelopera będzie można przeczytać w najnowszym wydaniu magazynu Shopping Center Poland oraz usłyszeć 14 lutego 2012 r. podczas konferencji Shopping Center Business Forum w Warszawie.