Wizualizacja Galerii Piekarnia pod Telegrafem

Lodziarnie Grycan  planują  kolejne otwarcia w centrach handlowych. Najbliższe nastąpi w C.H. Port Łódź, gdzie uruchomiony zostanie lokal o powierzchni 109 mkw. – Mamy podpisanych wiele umów, zarówno na rok bieżący jak i na przyszłe lata. Ponieważ będą to lodziarnie w aktualnie realizowanych inwestycjach lub centrach rekomercjalizowanych, nie mogę podać dokładnych terminów – informuje portal Retailnet.pl Zbigniew Grycan, właściciel sieci lodziarni Grycan.

Sieć będzie rozwijana także za granicą. Pierwszy lokal będzie otwarty w stolicy Czech, w centrum handlowym należącym do Unibail-Rodamco, planowane są też kolejne otwarcia. Obecnie w całym kraju funkcjonują 102 lodziarnie-kawiarnie działające pod logo Grycan „lody od pokoleń”. W 2011 roku otwartych zostało 15 lokali.

Sieć należy do spółki Lodziarnie Firmowe Sp. z o.o. S.K.A. , której właścicielami są Elżbieta i Zbigniew Grycanowie. Marka Grycan została wprowadzona w 2004 roku. Firma stworzyła sieć składającą się zarówno z punktów, w których sprzedawane są lody, jak i kawiarnie z miejscami przy stolikach. Lodziarnio – kawiarnie należące do rodziny Grycanów, zlokalizowane są zarówno w centrach handlowych na terenie całego kraju, jak i przy najbardziej ruchliwych ulicach największych polskich miast. W 2012 r. Zbigniew Grycan obchodzi jubileusz 50-lecia własnej działalności biznesowej.