Spółka NRC rozbudowuje CH Załęże

Trwają prace budowlane związane z modernizacją oraz rozbudową Galerii Raj w Dębicy. Obecnie inwestycja spółki IVS Grupa wkracza w kolejny etap wykończenia wnętrz i przekazywania lokali.

– Zakończono wykonywanie konstrukcji stalowej, płyty betonowej obiektu, prac dekarskich, instalacyjnych oraz związanych z rozbudową parkingu, który po otwarciu pomieści 700 samochodów. Obecnie trwa układanie płytek posadzkowych w części starego obiektu i nowej hali. W części funkcjonującej oraz rozbudowanej wykańczane są pasaże i toalety publiczne. Wykonywane są podziały utworzonych, nowych lokali oraz prace związane z uruchomieniem bezpieczeństwa dla całego obiektu – wyjaśnia w rozmowie z Retailnet.pl Bartłomiej Gajda, koordynator ds. marketingu i PR IVS Grupa.

Właściciel obiektu potwierdza, że prace budowlane związane z rozbudową obiektu są realizowane zgodnie z harmonogramem, który zakłada zakończenie budowy w II kwartale 2012 roku. Po zakończeniu prac Galeria Raj zwiększy swoją powierzchnię z 13 500 mkw. do 21 000 mkw.

IVS Grupa sp. z o. o. powstała w 1997 roku. Przedmiotem działalności firmy jest realizacja oraz kompleksowa obsługa inwestycji budowlanych. Spółka specjalizuje się w budowie centrów handlowych realizując projekty w mniejszych miejscowościach, zgodnie z nowoczesnym trendem dążącym do wspierania lokalnego biznesu, tak by odpowiadały jednocześnie na zapotrzebowanie lokalnych społeczności.