Do wynajecia w Galeri Korona pozostało niecałe 10% powierzchni

Witold Jesionowski został powołany 2 lutego 2012 roku na stanowisko prezesa zarządu Bomi S.A. Zastąpi Marka Romanowskiego, który złożył rezygnację. Romanowski został równocześnie powołany na stanowisko członka zarządu. Jak wynika z komunikatu spółki, zmiany wejdą w życie z dniem 15 lutego 2012 roku.

Jesionowski, przed objęciem funkcji w Bomi, był prezesem zarządu spółki akcyjnej Hardex. W latach 2009-2011 był przewodniczącym rady nadzorczej Cartoon Planet S.A., Prezesem Zarządu Gino Rossi S.A., Członkiem Rady Nadzorczej Kompap S.A., a w latach 2008-2009 Przewodniczącym Rady Nadzorczej TB Opakowania S.A. W swojej karierze zawodowej pełnił wcześniej także wysokie funkcje kierownicze lub nadzorcze w takch spółkach jak Lentex S.A., LZPS Protektor S.A., Mista sp. z o.o., Sarmata sp. z.o.o., Froozen Food Group Poland Ltd Sp. z o. o., AMP Logistyka sp. z o.o., Agram S.A., Lubawa S.A. Zarządu Pref-Bud sp. z o. o. Ukończył Szkołę Główną Handlową w Warszawie, kierunek Handel Zagraniczny.

Bomi S.A. posiada 46 sklepów spożywczych na terenie całego kraju, zlokalizowanych zarówno w centrach handlowych jak i funkcjonujących samodzielnie.