Neinver zaprezentuje swoje projekty podczas SCBF

Sieć Kazar, oferująca obuwie i galanterię skórzaną, zamierza w tym roku otworzyć co najmniej pięć sklepów. W pierwszym kwartale 2012 zostaną otwarte salony w Złotych Tarasach w Warszawie i Centrum Handlowym Jantar w Słupsku. W trzecim kwartale ma ruszyć sklep w Outlet Parku w Szczecinie, w czwartym w Centrum Handlowym Amber w Kaliszu i w City Center Rzeszów. Na 2012 rok zapowiedziane jest także otwarcie w Galerii Katowickiej.

W planach na 2013 rok z kolei są otwarcia w CH Wzgórze w Gdyni, w Centrum Handlowym Łacina w Poznaniu. Wiadomo również, że spółka przymierza się do otwarcia sklepu w Centrum Handlowym Annopol w Warszawie.

Sieć sklepów Kazar składa się z 35 salonów zlokalizowanych w centrach handlowych dużych miast w Polsce. Z wyjątkiem Warmińsko-Mazurskiego jest ona obecna we wszystkich województwach. Właścicielem marki Kazar jest firmy Kazar Footwear sp. z o.o. z siedzibą w Przemyślu. Jej prezesem i głównym udziałowcem jest Artur Kazienko.

W 2011 roku kontrolę nad Kazar Footwear chciała przejąć spółka Gino Rossi. 16 maja 2011 oba podmioty podpisały jednak porozumienie dotyczące odstąpienia od prowadzenia dalszych negocjacji w tej sprawie.