Firma sprzedała w 2011 roku 156 mln par butów

Adept Investment Sp. z o.o. przygotowuje projekt architektoniczny galerii handlowej, która ma powstać w centrum Sandomierza,  na powierzchni 10 tys. mkw. Komercjalizacja ruszy w połowie lutego 2012.

– Projekt będzie gotowy na drugi kwartał 2012. Na tym etapie zakładamy ponad 6 tys. mkw. powierzchni handlowej na dwóch poziomach. Liczba miejsc parkingowych będzie znana w chwili zakończenia prac projektowych. Start budowy przewidujemy na jesień bieżącego roku, natomiast komercjalizację oficjalnie rozpoczniemy podczas konferencji Shopping Center Business Forum, która odbędzie się 14 lutego 2012 roku w warszawskim hotelu Hilton – gdzie przedstawimy też szczegóły inwestycji – zapowiada w rozmowie z Retailnet.pl Karol Cieciera Marketing Manager, Adept Investment Sp. z o.o.

Inwestorem i generalnym wykonawcą galerii w Sandomierzu jest spółka Wodrol Inwestycje. Inwestycja finansowana będzie ze środków własnych oraz kredytu bankowego.

Adept Investment Sp. z o.o. – specjalizuje się w sektorze nieruchomości komercyjnych, wspierając oraz realizując procesy inwestycyjne od momentu pozyskania i przygotowania gruntów pod inwestycje po uzyskanie finansowania, projektowanie, budowę i komercjalizację centrów handlowych. Inwestor, który realizuje ponadto projekt Kasztelania City Centre w Chrzanowie ( centrum handlowe o pow. 18 tys. mkw., otwarcie w czwartym kwartale 2013 roku) zaprezentuje swoje projekty podczas konferencji Shopping Center Business Forum, która odbędzie się 14 lutego 2012 roku w warszawskim hotelu Hilton.

Głównymi udziałowcami Wodrol Inwestycje sp. z o.o. są Leszek Stanisław Kalinowski oraz Tomasz Kalinowski. Są oni też współwłaścicielami Wodrol sp. z o.o. w Lublinie która powstała w 2000 roku i jest firmą budowlaną. Świadczy usługi związane z projektowaniem i realizacją inwestycji „pod klucz” z dziedziny inżynierii sanitarnej i ochrony środowiska.