Budowa dachu dworca w Poznaniu

Pasaż Lipińskiego, którego właścicielem jest Union Investment Real Estate łączy funkcję handlową i biurową.  Nieruchomość zlokalizowana w centrum Warszawy, przy Alejach Jerozolimskich 61-63 w pobliżu hotelu Marriott. Jest to historyczny kompleks, odnowiony z uwzględnieniem jego zabytkowego charakteru. Inwestor za udaną renowację budynku zdobył nagrodę RICS Regeneration Award Poland 2011. Pasaż Lipińskiego to 5900 mkw. nowoczesnej przestrzeni do wynajęcia, z czego 2.500 mkw. to powierzchnia handlowa, a 3.500 mkw. to biura.

Najemcami budynku są już: Starbucks, Vapiano, Home Broker, Spengler Fox, PF Concept, NBC Universal oraz Izumi Sushi Restaurant.

Wyłącznym agentem odpowiedzialnym za komercjalizację Pasażu Lipińskiego  jest Savills. Ostanio podpisane z najemcami budynku umowy dotycza powierzchni biurowej

Union Investment Real Estate GmbH, właściciel Pasażu Lipińskiego, to międzynarodowe przedsiębiorstwo inwestycyjne specjalizujące się w otwartych  funduszach nieruchomości dla inwestorów prywatnych i instytucjonalnych.