Grupa posiada m.in. sieć Reserved

Marka Jula pojawiła się na polskim rynku w listopadzie ubiegłego roku. Szwedzka sieć multimarketów przeznaczonych dla majsterkowiczów wkrótce rozszerzy się o kolejne sklepy. Najbliższe otwarcie przewidziano na luty we wrocławskim CH Bielany.

Multimarkety Jula działają już w Parku Handlowym Targówek oraz w Jankach koło Warszawy.

– Najlepszym środowiskiem dla naszych multimarketów są parki handlowe z uznaną reputacją. Zdajemy sobie sprawę, że Polska jest bardzo wymagającym rynkiem i żeby coś na nim znaczyć trzeba w krótkim czasie zbudować silną sieć – taki mamy zamiar. Stąd padł wybór m.in. na Park Handlowy Targówek i Park Handlowy Janki. Niedawno podpisaliśmy także umowę na kolejny multimarket w Gliwicach – zlokalizowany w nowym kompleksie handlowym Europa Centralna – powiedział Daniel Adamiuk, Country Manager Jula.

Jula to nowa na polskim rynku kategoria handlowa – multimarketów, która oferuje asortyment dla majsterkowiczów, przybory i narzędzia niezbędne podczas remontu domu i prac w ogrodzie. Klienci sklepów znajdą w nich również produkty do wyposażenia domu, ogrodu czy garażu, artykuły biurowe i sportowe, szeroki wybór odzieży roboczej oraz sprzęt elektroniczny oraz małe AGD. Asortyment sklepów stworzy nową kategorię handlową na rynku w Polsce.

Marka Jula wywodzi się ze Szwecji, gdzie posiada aktualnie 32 sklepy. Jula obecna jest ponadto na rynku norweskim, gdzie posiada 11 multimarketów.